Про бібліотеку

Комунальна установа Ізмаїльської міської ради
Ізмаїльського району Одеської області
«Централізована бібліотечна система для дорослих»


Ізмаїльська міська централізована бібліотечна система для дорослих організована в 1980 р Вона об'єднує центральну бібліотеку ім. І.П. Котляревського та 4 філії.

Книжковий фонд ЦБС для дорослих – 267 626 примірників універсального змісту. Бібліотеки одержують 50 найменувань періодичних видань. Щорічно обслуговується понад 25 тисяч користувачів, половина з яких - юнацтво, їм видається близько півмільйона примірників літератури.

Основним видом діяльності ЦБС є бібліотечно-бібліографічне та інформаційне обслуговування, культурна та освітня діяльність. У роботі використовуються різні форми роботи: книжково-ілюстративні виставки, літературно-музичні вечори, Дні відкритих дверей, зустрічі з місцевими поетами, художниками, Дні інформації та ін.

У наших бібліотеках крім спілкування з книгою, читач також може отримати ряд таких необхідних сьогодні послуг, як вільний доступ до мережі Інтернет, послуги ксерокопіювання та сканування, друк електронних матеріалів і ін.

З 2006 р. ЦБС для дорослих і Центральну міську бібліотеку ім. І.П. Котляревського очолює директор Дойкова Галина Анатоліївна.

Центральна міська бібліотека ім. І.П. Котляревського

68600, м Ізмаїл, вул. Національної гвардії України, 41.
e-mail - izmayil.biblioteka@gmail.com.

Час обслуговування читачів:
Понеділок – пʼятниця:
з 10:00 до 17:00
Вихідні дні: субота, неділя
Останній робочий день місяця - санітарний

При бібліотеці працюють клуби любителів літератури і музики:
- Літературно-музична вітальня «У колі друзів»
- Юнацький клуб «Контакт»

Директор ЦМБ ім.І.П. Котляревського - Дойкова Галина Анатоліївна.

Відділ абонемента ЦМБ ім. І.П. Котляревського видає додому користувачам різноманітну художню та навчальну літературу, періодику. Завідувачка відділу абонементу - Салманова Віра Дмітрівна.

Колектив читального залу надає користувачам довідкову, навчальну літературу, періодичні видання, допомагає в роботі на комп'ютерах. Завідувачка відділу читального залу - Зубко Інна Павлівна.

Бібліотекарі активно застосовують при проведенні заходів інноваційні форми роботи: відеопокази, добірки цікавих ресурсів для заходів за допомогою Інтернет-мережі, відео-, аудіопрезентації, віртуальні екскурсії та багато іншого.

Працівники інформаційно-бібліографічного відділу ЦМБ ім. І.П. Котляревського, який очолює завідувачка - Семеріна Людмила Семенівна, ведуть інформаційно-бібліографічну роботу, створюють систематичну картотеку статей, краєзнавчий каталог, активно допомагають в підборі літератури для навчання і роботи читачів.

У відділі єдиного книжкового і обмінно-резервного фонду ЦМБ ім. І.П. Котляревського читачі можуть ознайомитися з літературою минулих століть. Фонд містить багато цікавих матеріалів краєзнавчого характеру. Користувачі також можуть замовити потрібні матеріали міжбібліотечного абонементу з бібліотек інших міст. Завідувачка відділу - Володіна Ірина Федорівна.

Відділ обробки і комплектування літератури веде роботу з наповнення фондів бібліотеки, складання каталогів та картотек для оперативного доступу читачів до інформаційних ресурсів. Створюється електронна база даних нових надходжень. Завідувачка відділу - Порвен Галина Вікторівна

Задля висвітлення діяльності бібліотеки у мережі Інтернет було створенно сайт ЦМБ ім. І.П. Котляревського «Котляревка» www.kotljarevka.blogspot.com, краєзнавчий сайт http://izmail-cbs.edukit.od.ua  та  https://kotljarevkaizmayilcbs.blogspot.com/ - адміністратор Семенова Валентина Анатоліївна. 
Бібліотека-філія № 2 

68602, м. Ізмаїл, вул. Придунайська, 234 
e-mail - izmayil.biblioteka2@gmail.com
Години обслуговування читачів: 10:00 - 17:00
Вихідні дні: п’ятниця, субота
Останній робочий день місяця - санітарний
При філії працює клуб «Покоління Next», гурток «Розрада»
Завідувачка філією – Романова Олена Володимирівна


Бібліотека-філія № 3

68612, місто Ізмаїл, вул. Українського фронту, 92
e-mail - izmayil.biblioteka3@gmail.com  
Години обслуговування читачів: 10:00 - 17:00
Вихідні дні: п’ятниця, субота
При філії працює клуб «Співрозмовник»
Завідуюча філією – Докова Ольга Василівна


Бібліотека-філія № 4

68600, м. Ізмаїл, вул. Михайлівська, 23/2 
e-mail - izmayil.biblioteka4@gmail.com
Години обслуговування читачів: 10:00 - 17:00
Вихідні дні: п’ятниця, субота
Останній робочий день місяця - санітарний
Завідувачка філією - Косійчук Світлана Петрівна


Бібліотека-філія № 6 для юнацтва
  
68600, м. Ізмаїл, вул. Шевченка, 1 
e-mail - izmayil.biblioteka6@gmail.com
Години обслуговування читачів: 10:00 - 17:00
Вихідні дні: п’ятниця, субота
Останній робочий день місяця - санітарний
При філії працює клуб «Юність»
Завідувачка філією - Репкіна Олена Юріївна

Немає коментарів:

Дописати коментар