09 березня 2023

«Шляхами Кобзаря»

 9 березня виповнюється 209 років з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, видатного поета, драматурга, прозаїка, мислителя, історика, етнографа, фольклориста. 

Саме з цієї нагоди читачам юнацької бібліотеки було запропоновано підготувати лепбук на тему «Шляхами Кобзаря». Лепбук - саморобна інтерактивна папка чи зошит, в які збираються і яскраво оформлюються різноманітні пізнавальні матеріали з певної теми. Цей спосіб пізнання дозволяє напрацьовувати навичку самостійного збору, відокремлення та систематизації інформації. Таке вміння особливо важливе для людей сучасного інформаційного суспільства. 

  Спираючись на свої знання і інформацію з мережі інтернет наша читачка, учениця 8 класу ЗОШ №1 Кудрявцева Валерія представила бібліотеці свій лепбук, на якому були розкриті такі питання

Життєвий і творчий шлях письменника;

Цікаві і маловідомі факти із життя; 

Міні-копії набори  книг;

Вірші письменника; 

Усталені вирази про Т.Г.Шевченка; 

Картини Тараса Шевченка.

Цікава  інформація має на меті систематизувати і поглибити знання читачів про життєвий і творчий шлях поета, прозаїка,політичного і громадського діяча. Адже Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.

Немає коментарів:

Дописати коментар