13 лютого 2023

Побачення наосліп з книгою

 До відзначення найбільш романтичного свята року - Дня Святого Валентина організовуємо романтичні зустрічі у бібліотеці. Кохання буде існувати стільки, скільки існуватимуть люди, і займатиме головне місце в їхньому житті. Закохуватися та призначати побачення – це не лише про стосунки. А тому у бібліотеці-філії №2 ЦБС для дорослих організували побачення наосліп з книгою.  

Побачення наосліп – найкращий спосіб дізнатися дивовижну історію, на яку саме – для читача це сюрприз. На відвідувачів чекає знайомство з книгами відомих сучасних українських та зарубіжних авторів. Таке побачення стане для кожного пізнавальним, змістовним та цікавим, надасть можливість зізнатися у коханні улюбленій книзі, обговорити прочитане з друзями та знайомими. Замість звичної палітурки з ілюстраціями на полицях виставки знаходиться обгорнена цупким папером книга з коротким відгуком на обгортці. Керуючись лише власною інтуїцією, потрібно зробити вибір і обрати книгу, яка створить незабутню атмосферу у довгі зимові вечори і занурить читача у неймовірні сюжети. 

«Я не думаю, що ми зустрічалися, але виходячи з вашого вибору літератури, я вважаю, що ми станемо чудовою парою…» - під таким гаслом ми запрошуємо усіх бажаючих на побачення у нашій бібліотеці.

Немає коментарів:

Дописати коментар