22 лютого 2023

«Крим. Хронологія окупації»

 26 лютого 2020 року Президентом України Володимиром Зеленським було підписано Указ №58/2020 про День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. 

9 років тому Російська Федерація розпочала збройну агресію проти України  та зробила спробу захопити кримський півострів. 26 лютого 2014 року на заклик Меджлісу кримськотатарського народу до Верховної ради Автономної Республіки Крим вийшли тисячі кримських татар, українців та представників інших національностей чинити спротив російській окупації. Ці події стали взірцем громадянської мужності, твердого волевиявлення та патріотизму місцевих мешканців на підтримку територіальної цілісності України та проти проведення референдуму щодо входу до складу держави-агресорки. 

Бібліотека-філія №2 ЦБС для дорослих приєдналася до цієї дати та зробила інформпостер «Крим. Хронологія окупації». Усі бажаючі можуть ознайомитися з подіями, які передували анексії кримського півострова. 

Позиція України та усього цивілізованого, демократичного світу залишається незмінною – Автономна Республіка Крим є і залишається територією Незалежної України.

Немає коментарів:

Дописати коментар