09 жовтня 2023

Книга – найбільше диво

До Всеукраїнського дня бібліотек

 До Всеукраїнського дня бібліотек працівники філії № 3 для учнів сьомих класів ЗОШ № 2 провели комплексний захід, який складався з інформаційної години «Цікаві факти про книгу та бібліотеку» та конкурсу знавців «Літературна мандрівка».

            Під час розмови підлітки дізналися про історію виникнення книг та перших давніх бібліотек, маловідомі цікаві факти про книги, віртуально подорожували сучасними вітчизняними та унікальними  світовими бібліотеками.

         Учні задоволено взяли участь у конкурсі знавців, де успішно продемонстрували  наявні та отримані знання з літератури та історії.


           
Диспут на актуальну тему: «Чи потрібні будуть у майбутньому
паперові книги і бібліотеки взагалі?» викликав у старшокласників жвавий інтерес. Вони зробили висновок, що бібліотеки та книги потрібні, але враховуючи зміни в суспільстві та стрімкий розвиток комп’ютерних технологій, книги та бібліотеки теж можуть змінюватися. Проте спілкування з живою книгою  все ж залишиться  в пріоритеті на рівні з електронною книгою.

         В підтвердження цієї думки бібліотекарі зробили цікавий огляд тематичної виставки «Вічна магія книги». Під час знайомства з матеріалами виставки всі присутні отримали інформацію не тільки про походження стародруків України та новітні технології сучасних бібліотек, а також про новинки сучасної художньої літератури в детективному, романтичному та фантастичному жанрах.

            Настрій всього заходу доповнювали мотивуючі пісні про читання і бібліотеку. Висновком зустрічі стали повчальні рядки:

Можливо, книга змінить власний вид,

І сторінки не стиратимуться вічно.

Та поки на землі живе наш людський рід,

То й книга буде жити – це логічно!

Немає коментарів:

Дописати коментар